विश्वासको मत माग्दै गण्डकीका मुख्यमन्त्रीले भनेः एमाले बाहेकको दलको बहुमत पुग्दैन

  ।   २७ जेष्ठ २०७८, बिहीबार १९:३५
गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री पृथ्वीसुब्बा गुरुङले प्रदेशसभामा विश्वासको मत माग्दै हालसम्मका प्रगतीलाई सुरक्षित गर्न गर्न चाहेको बताएका छन ।

यसअघि संवाद होस भनेर दलहरुबीच सहमतिको प्रयास गरेको पनि उनले बताए । ‘सहकार्यको बाटो खुला छ । प्रदेशको विकासको लागि पनि सहकार्य जरुरी छ,’ उनले भने,‘राजनीतिक रुपमा एमाले बाहेक अन्य दलको प्रदेशमा बहुमत पुग्ने सम्भावना छैन । यसको अभ्यास यसअघि नै भएको पनि हो ।जनताले दिएको म्यान्डेट अनुसार यो सरकार संचालन भएको हो ।’

प्रदेश गौरबका आयोजना पुरा गर्नुपर्ने कामा बाँकी रहेकोले पनि आफ्नो निरन्तरता चाहिएको उनले बताए । ‘हालसम्मका प्रगतीलाई सुरक्षित गर्नका लागि आफ्नो निरन्तरता चाहिएको छ । म अझै एकतावद्ध प्रयास गर्दै प्रदेशको विकास गर्न चाहन्छु,’ उनले भने, ‘राजनीति द्वन्द्वको विषयबस्तु मात्र नभई मेलमिलाप र एकता पनि हो ।’

Next Post

कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान शिक्षण अस्पताल जुम्लामा भर्ना भएको ६ घण्टामा एक संक्रमित महिलाको मृत्यु

२७ जेष्ठ २०७८, बिहीबार १९:३५
जुम्लामा कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान शिक्षण अस्पताल जुम्लामा भर्ना भएको ६ घण्टामा एक संक्रमित महिलाको मृत्यु भएको छ । तातोपानी गाउँपालिका १ राँकागाउँकी ३४बषिया एक संक्रमित महिलाको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो । कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान शिक्षण अस्पताल जुम्लाका प्रवक्ता डा. रमेश भट्टराईले संक्रमित महिला दिर्घ रोगी भएको जानकारी […]

सम्बन्धित