स्वास्थ्य सुरक्षा सामाग्री लिएर गाउँमा सिडिओ

  ।   २७ जेष्ठ २०७८, बिहीबार १९:१२

जुम्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) भुपेन्द्र थापा स्वास्थ्य सामाग्री लिएर गाउँमा बनेको आइसोलेसन सेन्टर र कोभिड अस्पतालमा पुगेका छन् । उनले तातोपानी गाउँपालिकामा आइसोलेसन सेन्टर, आइसोलेसनमा बसेका संक्रमित र कोभिड अस्पतालको अवस्था बुझेर गाउँपालिकाको स्वास्थ्य शाखालाई स्वास्थ्य सुरक्षाका सामाग्री प्रदान गरेका हुन ।

उनी स्वास्थ्य सुरक्षाका सामाग्री सहित आइसोलेसन सेन्टरमै पुगेका थिए । प्रमुख जिल्ला अधिकारी थापा स्वास्थ्य सामाग्री सहित पुग्दा स्वास्थ्यकर्मी खुसि देखिन्थ्ये । संक्रमितले निकै भरोसा मानेका थिए । जिल्ला कोभिड १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्रका संयोजक समेत रहेका प्रमुख जिल्ला अधिकारी थापाले पिपिइ र गमबुड २० सेट ,सेनिटाइजर ३० बोतल,सेनिटाइजर गेलेन ५ गेलेन,मास्क एन नाइन्टीफाइभ ५० पिस,सर्जिकल मास्क ५० बक्स,एलआर थर्ममिटर ५ पिस,फेस शिल्ड ८० पिस,लुज ग्लोब्स ५ पाकेट,सर्जिकल ग्लोब्स ५ पाकेट, सोडिएम हाइडोक्लोराइड सोलुसन ३ गेलेन,सेनेटरी प्याड १० पिस र अक्सीमिटर ४ पिस तातोपानी गाउँपालिकालाई बुझाएका हुन ।

Next Post

कर्णाली प्रदेशलाई ५२ हजार मात्रा भेरोसेल खोप

२७ जेष्ठ २०७८, बिहीबार १९:१२
कर्णाली प्रदेशमा कोभिड–१९ विरुद्धको भेरोसेल खोप करिब ५२ हजार मात्रा प्राप्त भएको छ ।  चीन सरकारको अनुदान सहयोगमा संघीय  सरकारलाई उपलब्ध भएको भेरोसेल खोपको उक्त मात्रा कर्णाली प्रदेशमा प्राप्त भएको हो । सो खोप कर्णालीका १० वटै जिल्लामा पुगिसकेको बताइएको छ । सो खोप ६२ देखि ६५ वर्ष उमेरसमूहका नागरिकलाई […]