सुख्खा पहिरोले बन्द कर्णाली राजमार्ग ७ घण्टापछि खुल्यो

  ।   १९ चैत्र २०७८, शनिबार ०५:५९

जुम्ला — सुख्खा पहिरो खसेपछि बन्द भएको कर्णाली राजमार्ग ७ घण्टापछि खुलेको छ । दिउँसो १ बजे सुख्खा पहिरो खसेको थियो । कर्णाली राजमार्गको नाग्म जुम्ला सडक खण्डको तिला गाउँपालिका १ गाडगुडेनीमा सुख्खा पहिरो खसेपछि यातायात सेवा ठप्प भएको थियो ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी बिजयाकुमारी प्रसाईंले अनवे मात्र खुलाइएको जानकारी दिइन् । उनले भनिन्,‘झण्डै ७ घण्टापछि सडक खुलाइएको छ । सडक पुरै खुलाउन नसकिने भएकोले अनवे मात्र खुलाइएको हो । ’

१६ मिटर माथिबाट सुख्खा पहिरो खसेको थियो । तलतिरबाट पहिरो पन्छाउने काम भइरहँदा माथिबाट सुख्खा पहिरो झरिरहेको थियो । जोखिमका बीच सडक खुलाइएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी प्रसाईंले बताइन् । सडक खुलेपछि जुम्ला सदरमुकाम खलंगादेखि नाग्म कालिकोट हुँदै सुर्खेत जाने सवारी साधन र सुर्खेत, नेपालगंज कालिकोट हुँदै जुम्ला आउने सवारीसाधन सञ्चालनमा आएका छन् ।

Next Post

अस्पताल परिसरभित्र कुकुरले मृत बच्चा दाँतमा च्यापेर ल्यायो ,कसको बच्चा हो भन्नेबारे अहिलेसम्म खुलेन

१९ चैत्र २०७८, शनिबार ०५:५९
सुर्खेतः शनिबार बिहान करिब ७ बजेतिर कर्णाली प्रदेश अस्पताल परिसरभित्र कुकुरले मृत बच्चा दाँतमा च्यापेर ल्याएको थियो । बच्चाको टाउको कुकुरले खाइसकेको थियो। टाउकोबिनाको बच्चाको शव कुकुरले अस्पताल वरिपरि घुमाइरहे पनि कहाँबाट कुकुरले बच्चा भेट्यो र कसको बच्चा हो भन्नेबारे अहिलेसम्म खुल्न सकेको छैन। अहिले त्यसको सोधीखोजी चलेको छ। ‘बिहान ७ बजेतिर एउटा मृत […]