नेपाली कांग्रेसको प्रदेश अधिवेशन दुई दिन पर सर्ने

  ।   १३ मंसिर २०७८, सोमबार १८:०९

नेपाली कांग्रेसको प्रदेश अधिवेशन दुई दिन पर सर्ने भएको छ। सोमबार प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा, वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल र नेता कृष्णप्रसाद सिटौलाबीच भएको छलफलले प्रदेश अधिवेशन दुई दिन पर सार्ने निर्णय गरेको हो।

यसअघि बनाइएको कार्यतालिकामा मंसिर १५ गते उम्मेदवारी दर्ता गरी १६ र १७ गते प्रदेश अधिवेशन गर्ने निर्णय भएको थियो। तीन नेताबीच आज भएको सहमति अनुसार अब १७ गते उम्मेदवारी दर्ता गरि १८ र १९ गते सातै प्रदेशको अधिवेशन गरिने भएको हो। कांग्रेसको १४औं महाधिवेशन आउँदो मंसिर २४–२६ मा काठमाडौंमा हुँदैछ।

Next Post

कालिकोटमा ट्रक दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु , एक गम्भीर घाइते

१३ मंसिर २०७८, सोमबार १८:०९
कालिकोटमा भएको ट्रक दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ । नरहरीनाथ गाउँपालिका–१ मिलाका एयरपोर्टतर्फ डिजेल र सिमेन्ट लिएर जाँदै बा ५ ख ४६४३ नम्बरको ट्रक दुर्घटनाहुँदा सोही ठाउँका ५८ वर्षीय जयबहादुर विष्टको घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो । दुर्घटनामा सोही ठाउँका २४ वर्षी ट्रक सहचालक २४ वर्षीय नेत्रबहादुर विष्ट गम्भीर घाइते […]

सम्बन्धित