जुम्लामा आगोलागी हुँदा एक घर जलेर नष्ट

  ।   २१ आश्विन २०७८, बिहीबार १३:४४

गणेश रावत,

जुम्लाको तातोपानी गाउँपालिका मा आज आगलागी भएको छ। आज विहान घटस्थापना दिनमा पुजाआर्जन गर्न कोठाबाट आगलागी भएको खुलेको छ। आगलागि बाट तातोपानी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का स्थानीय मादव प्रसाद चौलागाई को घर जलेको तातोपानी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ वडा अध्यक्ष हरि वहादुर डाँगीले वताउनु भएको छ।

उहाँका अनुसार आगलागीबाट मानविय क्षेति भने नभयको बताउनु भयो । घरमा रहेका अन्न लत्ता कपडा तथा जस्ता जलेर नष्ट भएको वताउनु भयो। आगो लागेको छिट्टै थाहाँ पाय र स्थानीयले नियन्त्रणमा लिन खोजेपनि नियन्त्रण हुन नसक्दा जिल्ला प्रशासन कार्यालय लाई खवर गरेर घटना स्थलमै पुगेर नियन्त्रणमा लिएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी विजया कुमारी प्रसाईले बताउनु भयो ।

उहाँले भन्नु भयो खबर आउन साथ चन्दननाथ नगरपालिकाको दमकल सस्त्र प्रहरी,स्थानीय प्रहरी चैकि ,नेपाली सेना र स्थानियको सयुक्त पहलमा अहिले भनेनियन्त्रणमा आयको बताउनु भयो ।

Next Post

जुम्लाको चन्दननाथ र भैरवनाथ मन्दिरमा नयाँ लिङ्गा खडा गरियो

२१ आश्विन २०७८, बिहीबार १३:४४
गणेश रावत, जुम्लाको प्रसिद्ध चन्दननाथ र भैरवनाथ मन्दिरमा नयाँ लिङ्गा खडा गरिएको छ । चन्दननाथ मन्दिरमा ५२ हाते लिङ्गा र ५२ हाते कपडा राखिएको छ । यस्तै भैरवनाथ मन्दिरमा ४८ हातको लिङ्गा र ४८ हातकै कपडा राखिएको छ । बाँकि २ वटा लिङ्गा ४२ देखी ४५ हातसम्मका रहेका चन्दननाथ भैरवनाथ […]