यी हुन होटलबाट ३७ हजार नगदसहित पक्राउ पर्ने जुवाडे

  ।   ३ आश्विन २०७८, आईतवार ०७:०७

सुर्खेत । सुर्खेत प्रहरीले वीरेन्द्रनगरको एक होटलबाट ६ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरेको छ । वीरेन्द्रनगरमा रहेको पवन होटलमा जुवा खेलिरहेको सूचनाको आधारमा प्रहरीले ३७ हजार नगदसहित ६ जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा वीरेन्द्रनगर–३ रेडियो नेपालका ४८ वर्षीय कर्णबहादुर शाही, सोही ठाउँका ३८ वर्षीय ओम खड्का वीरेन्द्रनगर–४ भैरवस्थानका ३० वर्षीय खगेन्द्र शाही, वीरेन्द्रनगर–५ चिसापानीका ३६ वर्षीय सुरज गरञ्जामगर, सोही ठाउँका ४१ वर्षीय शेरबहादु खत्री, दैलेख चामुन्डाबिन्द्रासैनी नगरपालिका हाल वीरेन्द्रनगर ६ मा पवन होटल सञ्चालन गर्दै आएका सञ्चालक ४१ वर्षीय इन्द्रबहादुर खड्का रहेको सुर्खेत प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले वीरेन्द्रनगरको फलाटे र न्यूरोडबाट पक्राउ परेका जुवाडेहरुको नाम भने सार्वजनिक गरेको छ ।

Next Post

वनस्पति संरक्षणमा सबैको हातेमालो आवश्यक ः प्रमुख बस्नेत

३ आश्विन २०७८, आईतवार ०७:०७
लक्ष्मी न्यौपाने, वनस्पति अनुसन्धान केन्द्र जुम्लाका प्रमुख रमेश बस्नेतले यहाँ पाइने वनस्पतिको संरक्षण गर्न सबैको हातेमालो आवश्यक रहेकोमा जोड दिएका छन । उनले कणरलीमा विभिन्न प्रकारका वनस्पति पाइने गरेको भन्दै अब संरक्षणको आवश्यक रहेकोमा जोड दिए । अहिले वनस्पति अनुसन्धान केन्द्र जुम्लामा ६१ प्रकारका फुलफुल्ने वनस्पति छन । उनले वनस्पतिको […]