प्रदेश लोक सेवा आयोगकाे प्रथम वार्षिक प्रतिवेदन पेश

  ।   २८ भाद्र २०७८, सोमबार १८:०७
सुर्खेत । प्रदेश लोक सेवा आयोगले आर्थिक वर्ष २०७७र०७८ प्रथम वार्षिक प्रतिवेदन पेश गरेको छ । आयोगले कर्णाली प्रदेशका प्रदेश प्रमुख गोविन्दप्रसाद कलौनी समक्ष प्रतिवेदन पेश गरेको हो । प्रदेश प्रमुखको कार्यालय सुर्खेतमा आयोगका अध्यक्ष रामप्रसाद उपाध्यायले प्रतिवेदन पेश गरेका थिए । कार्यक्रममा प्रदेश लोक सेवा आयोगका सदस्य भक्तबहादुर खड्का, आयोगका सचिव आनन्द सारू, प्रदेश प्रमुखको कार्यालयका सचिव ठाकुर प्रसाद सिग्देल र अन्य कर्मचारीहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।

Next Post

नगरपालिकाबाटै सेवा लिन सकस

२८ भाद्र २०७८, सोमबार १८:०७
सुर्खेत । भेरीगंगा नगरपालिका–५ बबइकी रत्ना बिक छोरीको जन्मदर्ता गर्न एक सातायता दैनिकजसो वडा कार्यालय धाइरहेकी छन् । छोरीको जन्मदर्ता प्रमाण–पत्र हराएपछि पुनः बनाउन ६ दिनदेखि वडा कार्यालय आइरहेकी उनको काम बनेको छैन । आइतवार नगरपालिकाको कार्यालयमा भेटिएकी रत्नाले जन्मदर्ताको काम लिएर वडामा जाँदा कर्मचारी नै नभेटिने गरेको बताइन् । वडामा […]