विष्णु माझीको ‘चरी जेलैमा’ १३ दिनमा एक करोड भ्यूअर्स

  ।   १६ भाद्र २०७८, बुधबार ०७:१९

गायिका विष्णु माझीको तीज गीत ‘चरी जेलैमा’ले नेपाली गीत संगीत क्षेत्रमा नयाँ इतिहास निर्माण गरेको छ । नेपाली गीत मध्येमा माझीको स्वरमा गाईएको ‘चरी जेलैमा’ गीतले युट्युबमा सबैभन्दा छिटो एक करोड भ्यूअर्स पार गरेको छ । भाद्र २ गते अर्थात अगष्ट १८ मा रिलिज भएको यो गीतले १३ दिनमा अगष्ट ३१ (भाद्र १५) गतेमा आईपुग्दा एक करोड अर्थात १० मिलियन भन्दा बढीको भ्यूअर्स पार भएको छ ।

यसअघि पल शाह र मलिका महतद्धारा अभिनित टाढा भएु पनि गीतले युट्युबमा सबैभन्दा छिटो करोड भ्यूअर्सको रेकर्ड बनाएको थियो । सो गीतको भिडियोले १५ दिनमा एक करोड भ्यूज पार गरेको थियो। त्यस्तै, पल र मलिकाद्धारा अभिनित फूलबुट्टे सारीले प्रकाश सपुतको गलबन्दीसँग करोड पुग्ने म्युजिक भिडियोसँग बराबरी गरेको थियो। ती दुवै गीतले १८ दिनमा करोड भ्यूज पार गरेको रेकर्ड राखेको थियो ।

Next Post

बालविवाह: ‘छोरी दिँदैनौं, बुहारी ल्याउँदैनौं’

१६ भाद्र २०७८, बुधबार ०७:१९
जुम्ला सिँजा गाउँपालिका धापाकी लक्ष्मी शाही २२ वर्षकी भइन्। उनले अहिलेसम्म विवाह गरेकी छैनन्। उनको परिवारले विवाह गर्नका लागि कुनै दबाब दिएको पनि छैन। लक्ष्मी दुईचार वर्षसम्म विवाह गर्ने मनस्थितिमा छैनन्। उनले भनिन्, ‘परिपक्व उमेरमा विवाह गर्नुपर्ने भन्दै परिवारले सुझाव दिन्छ। बालविवाह सामाजको एउटा रोग जस्तै हो। बालविवाहले शारीरिक, मानसिक […]