सेना र स्थानीय निकायको उदाहरणीय सहकार्य

  ।   १३ भाद्र २०७८, आईतवार ०७:०४

सल्यान। नेपाली सेना र स्थानीय निकायको सहकार्यमा सल्यानमा उदाहरणीय कार्य भएको छ । सल्यान जिल्लामा एक पालिका एक हेलिप्याड निर्माण अघि बढाईएको छ। यसै योजना अनुरुप सबुज गणका सकलदर्जाहरुको श्रमदानबाट सात नगरपालिका र गाँउपालिकाहरुमा राती समेत हेलिकप्टर रोक्न सकिने गरी निर्माण सम्पन्न भएको छ।

बाँकी ३ गाउँपालिकाहरुमा निर्माणको प्रकृयामा रहेको छ । यसकार्यका लागि आवश्यक निर्माण सामाग्रीहरु सम्बन्धित पालिकाहरुले उपलब्ध गराएको हो ।

Next Post

बाढी पीडितका नओभाएका घाउ, अभावै अभावमा विते आठ बर्ष

१३ भाद्र २०७८, आईतवार ०७:०४
सुर्खेत । बराहताल गाउँपालिका-८, गिरिघाटमा बस्दै आएका बाढी पीडितले आफुहरुलाई गास, बास र कपासको ब्यबस्थापन गरिदिन माग गरेका छन् । हुनत: उनिहरुले माग राखेको यो पहिलोपटक होइन । स्थानीय तथा प्रदेश सरकारसंग पटक-पटक आफ्नो पुनर्वासको लागि माग उठाउँदै आएका उनीहरुले फेरि एकपटक कर्णाली प्रदेश सरकारसंग उचित बसोबासको प्रबन्ध मिलाइदिनका लागि अनुरोध […]