ओलीको प्रश्‍न : चुनावमा जान डराउनेलाई किन चाहियो चुनाव चिह्‍न ?

  ।   ३ माघ २०७७, शनिबार १६:२४

काठमाडौं : प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र माधवकुमार नेपाललाई चुनावमा नजाने भएपछि चुनाव चिह्न किन चाहियोरु भनेर प्रश्न गरेका छन्। आफू निकटका प्रदेश १ का कार्यकर्तालाई सम्बोधन गर्दै उनले यस्तो बताएका हुन्।

ुउहाँहरू अध्यक्ष र महासचिवलाई थाहै नदिई निर्वाचन आयोग पुगेका रहेछन्। अहिले सरकारले निर्वाचनमा तोकेपछि डराइराख्नुभएको छ। चुनावमै जान नमान्‍ने भएपछि चुवान चिह्न किन चाहियोरुु उनले भने।

उनले सूर्य चुनाव चिह्न चाहिने भए पार्टीको बैठकमा आउन आग्रह गरेका छन्। ुअहिलेसम्म प्रचण्डले सूर्य चिह्‍नमा चुनाव लडेको छैन। सूर्य चिह्न चाहिन्छ भने बैठकमा आउनुस्ु उनले भने। पार्टीमा प्रचण्ड, माधव नेपाल, झलनाथ खनाललगायत सबै नेताहरुको पद यथावत् रहेको पनि बताए।

Next Post

गाउँमै पुगेर विपन्नलाई न्यानो कपडा

३ माघ २०७७, शनिबार १६:२४
गत महिना जुम्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी भुपेन्द्र थापा सडक मानवको पहिचान गर्न सदरमुकाम खलंगाका टोल टोलमा पुगे । उनले सडक मानवको पहिचान गरेर न्यानो कपडा उपलब्ध गराए । गाँसको लागि आवश्यक खाद्यन्न दिए । अहिले सम्म बेसहारा जीवन गुजारीरहेका सडक मानवका लागि प्रमुख जिल्ला अधिकारी त्यो बेला भगवान जस्तै देखिए […]