बर्दियामा बाघको आक्रमणमा परी एकको ज्यान गयो

  ।   ४ श्रावण २०७८, सोमबार ०७:२७

बर्दिया । बर्दियाको ठाकुरबाबा नगरपालिका ६ मोतिपुरमा आज बिहान बाघको आक्रमणबाट ज्यान गुमाएका एक पुरुषको शव फेला परेको छ। ठाकुरबाबा नगरपालिका ६ मोतिपुर ओराही नजिक शव भेटिएको हो।

मोतिपुर निवासी ६६ वर्षका गोरे थापा हिजो भैंसी चराउन नजिकैको सामुदायिक वनमा गाएको र बेलुकासम्म घर नफर्किएपछि घर परिवारले खोजतलास गरेको र नभेटेपछि खोजतलासको लागि नजिकै रहेको बर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्जमा जानकारी गराए पश्चात प्रहरी, नेपाल आर्मी र बर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्जका हात्ती सहितको कर्मचारी र स्थानीय बासिन्दाको संयुक्त टोलीले खोज तलास गरेको थियो।

खोज तलासको क्रममा आज बिहान ८ बजे ठाकुरबाबा नगरपालिका ६ ओरहीखोला पुलदेखि अन्दाजी करिब ५ सय मिटर पर बाँध नजिक लास भेटिएको बर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्जका प्रमुख संरक्षण अधिकृत विष्णु प्रसाद श्रेष्ठले जानकारी दिए । वन्यजन्तुको आक्रमणमा परी स्थानीयको ज्यान गएकोमा प्रमुख संरक्षण अधिकृत श्रेष्ठले दुःख व्यक्त गरे ।

Next Post

चार बर्षमा हिलोमुक्त वडा देखि फ्रि वाइफाई सम्म

४ श्रावण २०७८, सोमबार ०७:२७
जंगल संरक्षणको लागि ग्याँस व्यवस्थापन गर्ने,नागरिकलाई स्वच्छ खानेपानी उपलब्ध गराउने,स्याउ खेतिलाई प्रर्बद्धन गर्ने,वडा हिलोमुक्त बनाउने र फ्रि वाइफाई जोडेर सिंगो वडालाई प्रविधि मैत्री बनाउने जुम्ला गुठिचौर गाउँपालिका ३ का वडाध्यक्ष प्रेमबहादुर बुढाका निर्वाचन घोषणा पत्रमा समावेश गरिएका बिषय हुन । त्यही घोषणा पत्रले बुढालाई निर्वाचनमा वडाध्यक्ष बनायो । । उनी […]