स्वास्थ्यकर्मीमाथि आक्रमण गर्ने गिरी विरूद्ध उजूरी

  ।   २ श्रावण २०७८, शनिबार १९:२६

सुर्खेत । देउती अस्पताल वीरेन्द्रनगरमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी टेकबहादुर रोकायमाथि आक्रमण भएको छ । बिहीबार राति ड्यूटी सकेर घर फर्कदैँ गर्दा उनीमाथि आक्रमण भएको हो ।


अस्पताललमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मीमाथि आक्रामण भएपछि अस्पतालका प्रबन्ध निर्देशक डा. लोकेन्द्रबहादुर थापाले जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतमा उजुरी दिएका छन् । वीरेन्द्रनगर नगरपालिका– ६ का रोहित गिरीले रोकायामाथि हातपात गरेको उजुरीमा उल्लेख छ ।

यसैबीच नेपाल औषधि व्यवसायी संघ सुर्खेतले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै दोषीउपर कारवाहीको माग गरेको छ । अध्यक्ष रणबहादुर खड्काले जारीद्वारा जारी विज्ञप्तिमा स्वास्थ्यकर्मीमाथिको आक्रमण निन्दनीय भएको भन्दै आक्रामणकारीमाथि कारवाहीको माग गरिएको छ ।

Next Post

कर्णाली उज्यालो कार्यक्रम अलपत्र

२ श्रावण २०७८, शनिबार १९:२६
सुर्खेत । लघुजलविद्युत् योजनामार्फत कर्णालीका ग्रामीण क्षेत्रमा विद्युत् सुविधा पुर्‍याउने गरी सुरु गरिएको कर्णाली उज्यालो कार्यक्रम अलपत्र परेको छ । कार्यक्रम अलपत्र हुँदा ग्रामीण क्षेत्रका बासिन्दा अध्याँरोमा बस्न बाध्य छन् । प्रदेश सरकारले २०७६ देखि उज्यालो कार्यक्रम सुरु गरेको हो । कार्यक्रमका लागि मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालयमार्फत २०७६ मा ५० करोड ९८ लाख रुपैयाँ […]