सङ्क्रमणमा नियन्त्रणका लागि प्रभावकारी कदम चाल्न प्रधानमन्त्रीको निर्देशन

  ।   २४ पुष २०७८, शनिबार ०८:००

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सम्भावित कोरोना भाइरसको तेस्रो लहरको सङ्क्रमणमा नियन्त्रणका लागि प्रभावकारी कदम चाल्न निर्देशन दिनुभएको छ ।

प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालय सिंहदरबारमा आज बसेको कोभिड निर्देशक समितिको बैठकमा प्रधानमन्त्री देउवाले पर्याप्त मात्रामा बुस्टर डोज र अक्सिजनको व्यवस्था गर्न सम्बद्ध सबैलाई निर्देशन दिनुभयो ।

प्रधानमन्त्री देउवाले विदेशबाट आउनेहरूका लागि होल्डिङ सेन्टरमा राख्नुपर्ने बताउनुभयो ।

Next Post

जुम्लाका आलु व्यापारीको नेपालगन्जमा शंकास्पद हत्या

२४ पुष २०७८, शनिबार ०८:००
कोहलपुर ः शुक्रबार साँझपख नेपालगन्ज–१८, लग्दहवामा जुम्लाका ३३ वर्षीय लोकप्रसाद न्यौपानेको शव शंकास्पद अवस्थामा भेटिएको हो । लोकप्रसादको हत्या भएको उनका आफन्तहरुले दाबी गरेका छन् । मृतकको निधारमा थोरै रगत आए जस्तो देखिएको छ । भने घाटीमा पनि थोरै कोरिएको जस्तो दाग भएको प्रहरीकाले बताए । सामान्य चोट देखिएपछि प्रहरीले […]