नलगाडमा ट्याक्टर दुर्घटनामा परी तीन जनाको मृत्यु

  ।   १७ कार्तिक २०७८, बुधबार ०७:३६

जिल्लाको नलगाडमा नगरपालिकामा गए राति ट्याक्टर दुर्घटना हुदा तिन जनाको घटना स्थलमै मत्यु भएको छ । नलगाड नगरपालिका ५ कालीमाटी वजार वाट सामान लिएर बारेकोट गाउँपालिका तर्फ गइरहेको ट्याक्टर नलगाड – ५ पोखरागाउँ नजिकै मंगलवार राति झुल्के डाँडामा दुर्घटना भएको एकिकृत माओवादीका नेता प्रशान्त शर्माले जानकारी दिए ।

दुर्घटनामा परि नलगाड नगरपालिका – ५ पारीगाउँका ६० वर्षीय दल वहादुर खत्री , उनका छोरा ३२ वर्षीय सुरेस खत्री र गाडिचालक नलगाड –७ दल्लीका २५ वर्षिय चंखलाल वि.क को मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । सडक वाट करीव ५ सय मिटरको दुरीमा तिन जनाको लास फेला परेको प्रहरी नायव उपरीक्षक मधुकुमार थापाले बताए ।

दर्घटनामा ट्याक्टरका सह चालक नलगाड– ७ वगाराका १७ विनोद परियार गम्भीर घाइते भएको र निजलाई हाल प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र दल्लीमा ल्याएर उपचार थालिएको डिएसपी थापाले बताए । अहिले घटना स्थलमा प्रहरी र स्थानियले ट्याक्टरको खोजी गरिरहेको र अँधेरो भएका ले फेला पार्न नसकिएको जनाइएको छ । दुर्घटना कसरी भएको भन्ने वारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरी ले जनाएको छ । दुर्घटना राती १२ देखि १ बजेको समयमा भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Next Post

सल्यान दार्माको एक घरमा आगलागी हुँदा १५ लाखको क्षति

१७ कार्तिक २०७८, बुधबार ०७:३६
सल्यान : सल्यान कोटगाउँको एउटा घरमा आगलागी हुँदा १५ लाख रूपैयाँभन्दा बढीको क्षति भएको छ। जिल्लाको दार्मा गाउँपालिका– १ कोटगाउँका सुरेश चन्दको घरमा आगलागी भएको हो। कर्कट पाताले छाएको दुईतले घरमा कोही नभएका बेला आइतबार साँझ आगलागी भएको पीडितको भनाइ छ। आगलागीबाट घरमा रहेका लत्ताकपडा, अन्नपात, भाँडाकुँडा र ४ लाख नगद जलेर नष्ट भएको […]