जुम्लामा अटो दुर्घटना चालक को मृत्यु

  ।   ३० आश्विन २०७८, शनिबार १८:१०

गणेश रावत,

जुम्ला हिजो गुठीचौर गाउँपालिका वडा नम्वर ५ बिगारेमा राती करिव ९ बजे तिर अटो दुर्घटना हुदा चालकको मृत्यु भएको छ । जुम्ला बजारको सदरमुकामबाट गुठीचौर गाउँपालिका जादै र्गदा बिगारे मा भे २ ह ५८३४ नम्बरको अटो दुर्घटना हुदा चालकको मृत्यु भएको हो ।

मृत्यु हुनेमा गुठीचौर गाउँपालिका वडा नम्वर ४ का अन्दाजी बर्ष २१ का अटो चालक गणेश जैसिको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय जुम्लाका प्रहरी नायव उपरीक्षक दानबहादुर थापाले बताउनु भयो । उहाँका अनुसार राती करिव ९ बजे तिर अटो चालक एक्लै बजारबाट आफ्नो घर जाने क्रममा बिगारेमा दुर्घटना हुदा अटो चालक जैसिको मृत्यु भएको जानकारी दिनुभयो ।

प्रहरी नायब उपरीक्षक दानबहादुर थापाका अनुसार अटो भिरबाट करिव ५ सय मिटर भन्दा तल नदिमा खसेको वताउनुु भयो । मृत्क चालक लाई कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा पोष्ट मार्टम गरेर सव बुझेको वताउँनु भयो । उहाँका अनुसार अटो किन र कसरि दुरर्घटना भयो भन्ने बारे एकिन जानकारी नभएको बताउनु भयो ।

Next Post

जुम्ला मा भरिबर्षाले कालि मार्सी धानमा क्षेति

३० आश्विन २०७८, शनिबार १८:१०
जुम्ला चन्दननाथ नगरपालिका १० का किशोर न्यौपानेको दशभारी खेतमा धान खेती गरिएको छ। जसमध्ये तीनभारी खेतमा लगाएको धान काटिसकिएको छ। भारी बर्षा भएपछि उनी निकै चिन्तित छन्। सबै खेतमा उनले मार्सी धान रोपेका थिए। ‘यो पटक धानबाट आशा गर्ने अवस्था रहेन। पानी परिरहेको छ। सबैजसो धान काटेर खेतमै छरपष्ट अवस्थामा […]