६० वर्षीय वृद्ध कस्तुरीकाे विनासहित पक्राउ

  ।   ३ आश्विन २०७८, आईतवार ०७:०५

सुर्खेत । सुर्खेत प्रहरीले एक होटलबाट कस्तुरीको विनासहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । वीरेन्द्रनगर–१२ भावर टोलमा रहेको आशा होटलबाट कस्तुरीको विनासहित दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।


पक्राउ पर्नेमा दैलेख घर भइ हाल भावर टोलमा सीता होटल सञ्चालन गर्ने २३ वर्षीय सर्जन रावत र जुम्ला चन्दननाथ नगरपालिका–२ का ६० वर्षीय रनबहादुर बोहरा रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेत स्रोतले जनाएको छ । प्रहरीले उनीहरुको साथबाट कस्तुरीको दुई ओटा विना समेत फेला पारेको छ । यसबारे थप अनुसन्धान भइरहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ ।

Next Post

यी हुन होटलबाट ३७ हजार नगदसहित पक्राउ पर्ने जुवाडे

३ आश्विन २०७८, आईतवार ०७:०५
सुर्खेत । सुर्खेत प्रहरीले वीरेन्द्रनगरको एक होटलबाट ६ जना जुवाडेलाई पक्राउ गरेको छ । वीरेन्द्रनगरमा रहेको पवन होटलमा जुवा खेलिरहेको सूचनाको आधारमा प्रहरीले ३७ हजार नगदसहित ६ जनालाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा वीरेन्द्रनगर–३ रेडियो नेपालका ४८ वर्षीय कर्णबहादुर शाही, सोही ठाउँका ३८ वर्षीय ओम खड्का वीरेन्द्रनगर–४ भैरवस्थानका ३० वर्षीय […]